O nás PDF Tlačiť E-mail

Spoločnosť P3, s. r. o. je predajcom perového/páperového, antialergického sortimentu a sortimentu z ovčej vlny. Špecializujeme sa na predaj perových/páperových, antialergických paplónov, vankúšov a posteľných súprav, ako aj na predaj paplónov, vankúšov a posteľných setov z ovčej vlny.  Okrem iného ponúkame aj matrace a lamelové rošty. Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 2007. Svoju podnikateľskú činnosť špecializuje na predaj perových/páperových, antialergických produktov a produktov z ovčej vlny, matracov a lamelových roštov do veľkoobchodov, maloobchodov, zdravotníckych zariadení a konečnému spotrebiteľovi prostredníctvom elektronického obchodu.

Náš sortiment postupne rozširujeme. V súčasnosti sme rozšírili sortiment o predaj posteľnej bielizne so zameraním na paplónové a vankúšové obliečky. Pre našich klientov ponúkame možnosť objednať si akýkoľvek tovar podľa vlastnej požiadavky.

Produktový sortiment pozostáva z perových/páperových, antialergických paplónov, vankúšov, posteľných setov, produktov z ovčej vlny a posteľnej bielizne rôznej veľkosti, rôznej hmotnosti a farby. V ponuke sú jedno- a dvoj- paplóny a vankúše v bielych, modrých a ružových farbách, ako aj posteľné súpravy. Paplóny, vankúše a posteľné sety z ovčej vlny ponúkame v bielych a pestrofarebných farbách. Látku na posteľnú bielizeň má možnosť klient si vybrať podľa vlastného výberu. Zároveň je možné si objednať aj paplóny, vankúše, posteľné sety, posteľnú bielizeň, matrace a lamelové rošty na mieru, podľa požiadaviek klienta.

Môžeme sa pochváliť širokým perovým/páperovým, antialergickým sortimentom, sortimentom z ovčej vlny, posteľnou bielizňou, matracami a lamelovými roštami. V súčasnosti naša spoločnosť prostredníctvom e-shopu ponúka viac ako 180 produktov. Našimi zákazníkmi sú predovšetkým veľkoobchody, maloobchody, zdravotnícke zariadenia a konečný spotrebiteľ.